בית השמפניה Veuve Clicquot — וו קליקו (יש להגות voev kli.ko)

בית השמפניה וו קליקו הוקם כעסק משפחתי קטן בשנת .1722 בשנת 1805 ירשה מאדם קליקו את בית השמפניה מבעלה וקיבלה את התואר Veuve, בצרפתית – אלמנה. כאשר לקחה עליה את הניהול קיבל בית השמפניה רוח יזמות וחלוציות והמוטו אותו נושא הבית מאז ועד היום הוא לייצר שמפניה באמת איכות אחת בלבד – הטובה ביותר.

לאורך השנים, האלמנה קליקו פיתחה כמה מהחידושים המשמעותיים ביותר בתעשיית השמפניה וביניהם: בקבוק הוינטג’ הראשון (1811), הרוזה הראשון ושולחן הרידילינג (המשמש ליצירת שמפניה בכל בתי השמפניה בעולם עד היום).

השמפניה של וו קליקו מקבלת את אופייה הייחודי הודות לשימוש באחוז גבוה יחסית של פינו-נואר בבלנד. בית השמפניה וו קליקו הינובית השמפניה ה-2 בעולם ומספר אחד בארצות-הברית.

Yellow Label Champagne Brut

שמפנית הדגל של הבית מאז ,1722 מהות היצירה והבלנד המרכיבים שמפנייה שבעיקרו ענבי הפינו נואר המהווה את עמוד השדרה של השמפניה ומזוהה עם סגנון הבית. מורכב מכ-60 יינות בסיס שונים מהמגוון האיכותי של כרמי הבית.

שמפניה יבשה, אלגנטית, מלטפת ועדינה.
טמפרטורת הגשה מומלצת: ℃8-10
מומלץ לשתות בכוס יין/טוליפ להעצמת החוויה.

Veuve Clicquot Rosé

בשנת 1818 האלמנה קליקו יצרה את בלנד שמפניית הרוזה הראשון בו העיזה להוסיף יין אדום על מנת לצבוע את הנוזל. שמפנית הרוזה של וו קליקו מבוססת על בלנד היילו לייבל בתוספת 12% יינות אדומים מענבי פינו נואר שנבחרו בקפידה בכדי להעצים את ארומות העשירות של השמפניה.

שמפנייה ורודה רעננה, חגיגית וסופר מלוטשת.
טמפרטורת הגשה מומלצת: ℃8-10.
מומלץ לשתות בכוס יין/ טוליפ להעצמת החוויה.

ברוכים הבאים

האם את/ה מעל גיל 18?

מכירת אלכוהול מותרת מעל גיל 18

אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות